Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Kosz na zabawki lis ANATOL

Kosz na zabawki lis Anatol z wikliny papierowej

195,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Kosz na zabawki lis Anatol wykonany jest z wikliny papierowej, pokrytej farbą oraz lakierem wodorozcieńczalnym. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze kosze są bezpieczne dla dzieci.Dane techniczne – 1 sztuka:

Wysokość - 46 cm + 7 cm uszy
Szerokość - 39 cm
Waga - 2 kgOpis

Bałagan to mały potworek, który codziennie odwiedza nasze pociechy. I czasem trudno z nim wygrać. Ale nasz kosz na zabawki Lis Anatol ma na to idealny sposób – podręczny koszyk, który każdemu dziecku pomoże zapanować nad Panem Bałaganem. Tu zmieszczą się wszystkie rozrzucone po pokoju klocki, ulubione zabawki znajdą w nim schronienie na nocny odpoczynek, a rodzice wreszcie odetchną, gdy wszystko znajdzie się na swoim miejscu. Ale czemu zamykać granice wyobraźni? Niech ten uroczy, wiklinowy kosz stanie najlepszą kryjówką w czasie zabawy w chowanego? Może też udawać walec, albo wielki plecak jak przewiążesz  do otworów sznurek lub tasiemkę. Co takiego będziesz w tym wielkim plecaku nosić, może sprzęt do wspinaczki na Kilimandżaro? A może to plecak z paralotnią na której polecisz jak wdrapiesz się na jakąś wysoką górę?Sposób dostawy

Wysyłka kosza niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty. Zdarzać się jednak będzie, że zabraknie nam go w magazynie. Wtedy czas oczekiwania wydłuży się, o czym niezwłocznie poinformujemy.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryt przesyłki.


Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

 

Szczegóły produktu

Opis

Rodzaj materiału
wiklina papierowa
Waga
3 kg
Wysokość
53 cm
Szerokość
36 cm
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kosz na zabawki lis ANATOL

Kosz na zabawki lis ANATOL

Kosz na zabawki lis Anatol z wikliny papierowej

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku