Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Trzy obrazki do wyboru - leśne zwierzęta

Dostępne w formatach A4 lub A3.

Rozmiar
75,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Trzy obrazki do wyboru z serii leśne zwierzęta

Obrazki z leśnymi zwierzątkami, w zestawie trzy do wyboru, autorstwa Kamila Tarnawy. Dostępne są w dwóch rozmiarach:  A4 (297×210 mm) i A3 (420×297 mm). Jeżeli pragniesz mieć obrazki w innym rozmiarze, napisz do nas, postaramy się je dla Ciebie przygotować. Wydruk cyfrowy w najwyższej jakości (o gramaturze papieru 250 g/m2).

Obrazki pasują np. do ramki HOVSTA z Ikea lub można je przytwierdzić na ścianie za pomocą taśmy. Obrazki sprzedawane są także pojedyńczo.

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

Opis

Dzieci kochają zwierzęta. Mieszkańcy polskich lasów, parków i łąk mają tę zaletę, że można je zobaczyć nie tylko na obrazkach, czy w książeczkach. Zdarza się bowiem zetknąć się z nimi na żywo, podczas rodzinnych wakacji w Białowieży, w czasie ferii w Tatrach lub na niedzielnym spacerze po Kampinosie.

Sarnę, zająca, czy wiewiórkę miało okazję podziwiać na własne oczy większość polskich maluchów, ale zobaczenie na żywo łosia, żubra czy niedźwiedzia, to z pewnością marzenie milionów dzieci. Zanim zdąży się ono spełnić, zapraszamy do NOYA Design. Zwierzęta leśne z naszych obrazków do złudzenia przypominają te żyjące w naturze. Gwarantujemy, że ich podobizny powieszone na ścianach dziecięcego pokoju nie tylko spełnią oczekiwania małego miłośnika zwierząt, ale też pogłębią jego zainteresowanie mieszkańcami polskich lasów.

Sposób dostawy

Obrazki są wysyłane w bezpiecznej kartonowej tubie.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty wynosi 14 złotych.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu

Opis

Wymiary
A4
Wymiary
A3
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Trzy obrazki do wyboru - leśne zwierzęta

Trzy obrazki do wyboru - leśne zwierzęta

Dostępne w formatach A4 lub A3.

Napisz swoją opinię
16 інших товарів в цій категорії:

Śledź nas na Facebooku