Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Kosz na zabawki miś KAROL

Kosz na zabawki z wikliny papierowej

185,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

A któż to człapie przez leśne ostępy? To miś KAROL z głową pełną pomysłów na wspaniałe zabawy.

Zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Taki właśnie jest nasz kosz na zabawki miś KAROL ze zdejmowaną pokrywką. Ten oryginalny przedmiot wspaniale wpisuje się w aranżację dziecięcego pokoju nie tylko w stylu leśnym, a dzięki temu, że wykonany został z ekologicznego materiału, pokazuje naszym najmłodszym, co znaczy szacunek dla środowiska naturalnego. 

Kosz na zabawki z papierowej wikliny miś KAROL nie tylko cieszy zabawnym designem, ale przede wszystkim pomaga dzieciom w nauce dbania o porządek. Odkładanie zabawek po skończonych figlach będzie nie tylko częścią nauki schludności, ale przede wszystkim samo w sobie znakomitą zabawą dla najmłodszych. Możemy bowiem przecież namówić dzieci, że odkładając wszystko do kosza uczymy w ten sposób misia nowych rzeczy lub przygotowujemy dla niego nowy, wspaniały zestaw snów na zbliżającą się noc. 

Warto pamiętać, by nie odkładać pokrywki kosza na zabawki uszami do dołu, mogą się one bowiem odkształcić.

Kosz na zabawki miś KAROL jest ręcznie wykonany z wikliny papierowej, która w ostatnich czasach cieszy się niezwykłą popularnością. Zawdzięcza ją swej wytrzymałości oraz nieustającej modzie na ekologię, jest to bowiem materiał przyjazny naszej planecie. Jest bardzo wytrzymała, a po zużyciu ulega biodegradacji bez uszczerbku dla przyrody. Takie działania, jak tworzenie i użytkowanie kosza z papierowej wikliny sprawiają, by w przyszłości zmniejszyła się ilość odpadów w naszym środowisku. 

Nasze kosze pokryte są farbą oraz lakierem wodorozcieńczalnym, przez co bezpieczne dla dzieci.Dane techniczne:

Wysokość - 43 cm
Szerokość - 36 cm
Waga - 1,6 kgSposób dostawy

Wysyłka kosza niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty. Zdarzać się jednak będzie, że zabraknie nam go w magazynie. Wtedy czas oczekiwania wydłuży się, o czym niezwłocznie poinformujemy.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty przesyłki.


Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.


Szczegóły produktu

Opis

Rodzaj materiału
Wiklina papierowa
Waga
1,6 kg
Wysokość
43 cm
Szerokość
36 cm
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kosz na zabawki miś KAROL

Kosz na zabawki miś KAROL

Kosz na zabawki z wikliny papierowej

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Śledź nas na Facebooku