Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Obrazek Lis Anatol PILOT

Obrazek do pokoju dziecięcego

Rozmiar
29,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Seria obrazków z naszej bajki przedstawia postacie sympatycznych zwierzątek żyjących w noyowym lesie, gdzie wszyscy się dobrze znają i często nawzajem odwiedzają. Każdy z naszych bajkowych bohaterów ma swoją profesję, historię oraz specjalnie napisany wierszyk przez wujcia Huberta Dziedzica (który dołączamy do zakupionego obrazka). Nasze zwierzątka zostały namalowane przez Katarzynę Sielską techniką akrylową.

Obrazki z leśnymi zwierzątkami dostępne są w dwóch rozmiarach:  A4 (297×210 mm) i A3 (420×297 mm). Jeżeli pragniesz mieć obrazek w innym rozmiarze, napisz do nas, postaramy się go dla Ciebie przygotować. Wydruk cyfrowy w najwyższej jakości (o gramaturze papieru 250 g/m2).

Obrazek pasuje np. do ramki HOVSTA z Ikea lub można go przytwierdzić na ścianie za pomocą taśmy. Obrazki sprzedawane są także w zestawach.

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.Opis

Kiedy inne małe liski uczyły się polować, lis Tolek patrzył z zachwytem w niebo i marzył o tym, żeby zostać pilotem. Ciężko pracował na to, żeby spełnić swoje marzenie.

Chodził do lotniczej szkoły i pilnie się uczył. A kiedy Anatol skończył wszystkie kursy został pilotem w Leśnych Liniach w noyowym lesie! Codziennie lata swoim małym zgrabnym, niebieskim samolotem. I jest bardzo szczęśliwym liskiem.Sposób dostawy

Obrazek jest wysyłany w bezpiecznej kartonowej tubie.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty przesyłki.


Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy oś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.


Szczegóły produktu

Opis

Rozmiar
A4 (297x210 mm)
Rozmiar
A3 (420x297 mm)
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Obrazek Lis Anatol PILOT

Obrazek Lis Anatol PILOT

Obrazek do pokoju dziecięcego

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku