Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Obrazek Jeżowa Ola PROJEKTANTKA

Obrazek do pokoju dziecięcego.

Rozmiar
29,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Seria obrazków z naszej bajki przedstawia postacie sympatycznych zwierzątek żyjących w noyowym lesie, gdzie wszyscy się dobrze znają i często nawzajem odwiedzają. Każdy z naszych bajkowych bohaterów ma swoją profesję, historię oraz specjalnie napisany wierszyk przez wujcia Huberta Dziedzica (który dołączamy do zakupionego obrazka). Nasze zwierzątka zostały namalowane przez Katarzynę Sielską techniką akrylową.

Obrazki z leśnymi zwierzątkami dostępne są w dwóch rozmiarach:  A4 (297×210 mm) i A3 (420×297 mm). Jeżeli pragniesz mieć obrazek w innym rozmiarze, napisz do nas, postaramy się go dla Ciebie przygotować. Wydruk cyfrowy w najwyższej jakości (o gramaturze papieru 250 g/m2).

Obrazek pasuje np. do ramki HOVSTA z Ikea lub można go przytwierdzić na ścianie za pomocą taśmy. Obrazki sprzedawane są także w zestawach.

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

Opis

Pani Jeżowa, imieniem Ola, tak w okolicach wtorku, skończyła projekt małego dworku. I wnet Dobrawa z samego rana projekt ten odebrała, bo w wyobraźni swe piruety już na parkiecie tam wywijała. Lecz cóż to za kolejka ustawia się pod domkiem Oli Jeżowej? To wszyscy chętni, by swoje stare norki, dziuple i gniazdka odnowić, odświeżyć i basta! Na nowo urządzić i w nich rozporządzić, żeby wreszcie wiadomo było, co gdzie leży, bo tak się przecież należy...  Kasia dziuplę ma niewielką, więc Ola duma, co tu zrobić z etażerką? Tadzik dzień i noc buduje, swą koparką w lesie operuje, więc wygodne duże łoże, w jego domku mu położę, by po pracy wypoczywał- myśli Ola. A łoś Leoś, mały psotnik, co mu nigdy sił nie brakuje i przez cały dzień po lesie baraszkuje, niech ma ściankę wspinaczkową, huśtawkę i drabinkę linową. Pani jeżowej zapału w projektowaniu nie brakuje, ciekawe, komu jeszcze leśny domek przemebluje?

Sposób dostawy

Obrazek jest wysyłany w bezpiecznej kartonowej tubie.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Obrazek Jeżowa Ola PROJEKTANTKA

Obrazek Jeżowa Ola PROJEKTANTKA

Obrazek do pokoju dziecięcego.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku