NOYA Design tworzą ludzie z wieloma pasjami. Graficy, pedagodzy, spece od logistyki, ale przede wszystkim rodzice. I to nas najbardziej łączy. Dzielimy też pasję designu. Tworzymy produkty kreatywne dla obdarzonych wyobraźnią małych ludzi. Projektujemy meble i dodatki, które można personalizować lub tworzyć z nich wszystko, co tylko dzieci wymyślą.

Każdy produkt był pieczołowicie przemyślany, a później wielokrotnie i intensywnie testowany, byśmy mieli świadomość, że oferujemy naszym klientom, czyli rodzicom, spokój ducha. Staramy się też wszystkie nasze projekty produkować w Polsce.

NOYA Design to nie tylko rodzina, ale zespół najwspanialszych ludzi, z jakimi przyszło nam współpracować. To przyjaciele, którzy noszą na plecach stoły, użyczają nam swoich domów i dzieci do sesji, poświęcają swój czas, czytając nasze teksty, dają wskazówki i dzielą się doświadczeniem.

To Żaneta, która przez swoje ręce przepuszcza prawie kilometr sznurka robiąc jeden szydełkowy dywan. Robert, wymyślając teksty, stara dorównać wyobraźni naszych małych Odbiorców. Hubert wierszokleta, choć z zawodu finansista, wymyśla do rymu nasze bajkowe postaci, Kasia, która pędzlem nadała rys Łosiowi, Sowie, Myszy, Żubrzycy i Liskowi. Piękne realistyczne zwierzęta rysuje dla nas Kamil wielki pasjonat przyrody. Proporczyki i girlandy w błyskawicznym tempie wycina Karol. NOYA Design to też Agata i Kuba, którzy plotą wiklinowe kosze w kształtach jakie tylko przyjdą nam do głowy, wykazując się przy tym niesamowitą kreatywnością. Pan Tomasz, który tak bardzo chciał sprostać wycięciu trójwymiarowych tropów na naszych dywanach, że aż zacięła się maszyna na kilka dni. Wymarzonych przez nas makatek podjęła się Sylwia i wyszło jej to przecudnie. Do zrobienia zwierzątkowych krzesełek i stolików zaangażowaliśmy całą brygadę ludzi, którzy wkładają w swoją pracę nie tylko zdolności, ale i serce. To tylko część tego wielkiego zespołu ludzi. Wszystkich znamy osobiście i wiemy, że każdy podchodzi do realizacji naszych wizji z takim samym zaangażowaniem i emocjami jak i my sami. To wszystko gwarantuje, że nasze produkty nie tylko są produkowane w 100% w Polsce, ale także to, że mają duszę.

Śledź nas na Facebooku