Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Trzy obrazki z naszej bajki do wyboru

Dostępne w formatach A4 lub A3.

Rozmiar
75,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Trzy obrazki do wyboru z bohaterami naszej bajki 

Seria obrazków z naszej bajki przedstawia postacie sympatycznych zwierzątek żyjących w noyowym lesie, gdzie wszyscy się dobrze znają i często nawzajem odwiedzają. Każdy z naszych bajkowych bohaterów ma swoją profesję, historię oraz specjalnie napisany wierszyk przez wujcia Huberta Dziedzica (który dołączamy do zakupionego obrazka). Nasze zwierzątka zostały namalowane przez Katarzynę Sielską techniką akrylową.

Obrazki z leśnymi zwierzątkami dostępne są w dwóch rozmiarach:  A4 (297×210 mm) i A3 (420×297 mm). Jeżeli pragniesz mieć obrazki w innym rozmiarze, napisz do nas, postaramy się je dla Ciebie przygotować. Wydruk cyfrowy w najwyższej jakości (o gramaturze papieru 250 g/m2).

Obrazki pasują np. do ramki HOVSTA z Ikea lub można je przytwierdzić na ścianie za pomocą taśmy. Obrazki sprzedawane są także pojedyńczo.

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

Sposób dostawy

Obrazki są wysyłane w bezpiecznej kartonowej tubie.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty wynosi 14 złotych.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu

Opis

Wymiary
A4
Wymiary
A3
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Trzy obrazki z naszej bajki do wyboru

Trzy obrazki z naszej bajki do wyboru

Dostępne w formatach A4 lub A3.

Napisz swoją opinię
16 other products in the same category:

Śledź nas na Facebooku