Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Zmaluj ptaszka

Drewniana dekoracja do samodzielnego pomalowania

24,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Drewniany ptaszek do samodzielnego pomalowania

Ptaszek wystrugany z drewna będący bazą do wykonania kreatywnej ozdoby

Ptaszek ręcznie rzeźbiony w drewnie lipowym stoi na nóżkach z drutu i niedużym pieńku. Nie jest on wcale płochliwy. Przyleciał tu właśnie po to, byś go pomalował. Jakim ptaszkiem zostanie? To wiedzą tylko nasze pociechy. Jest to doskonała okazja, by poznać i nauczyć się rozpoznawać różne gatunki ptaków zamieszkujące polskie lasy.

Drewniane ptaszki, jak widać na zdjęciach, są różnorodne, mają od 13 do 17 cm. Jeżeli nie jest Ci obojętne na jakim pieńku będzie stał Twój ptaszek, napisz do nas w uwagach do zamówienie. Postaramy się wybrać dla Ciebie ptaszka na jasnym lub ciemnym pieńku.

Uwaga: Zabawka nie jest przeznaczona dla małych dzieci.

Nasz ptaszek z niecierpliwością czeka na swój wielki dzień. Jeśli zobaczy Cię z pędzelkiem w ręku radośnie zaćwierka. Pewnie tego nie usłyszysz, ale postaraj się wyobrazić sobie jego radość z tego, że wreszcie nie będzie zwykłym ptaszkiem. Może zostanie sikorką, dzięciołem albo wilgą? Sową pewnie się nie uda, ale przecież mamy już Sowę Jadwigę. Ona też nie może się już doczekać, żeby w naszym lesie zaroiło się od skrzydlatych przyjaciół. A może to, jakim będzie ptaszkiem, zostanie Twoją tajemnicą, bo polakierujesz go bezbarwnym lakierem. Będzie wtedy ładnie się błyszczał, a Ty powiesz mu na ucho, jakim rodzajem ptaszka będzie dla Ciebie. No właśnie! A zastanawialiście się, gdzie ptaki mają uszy? Zapytajcie o to rodziców, oni na pewno to wiedzą. Czekamy z z ogromną ciekawością na Wasze zmalowane ptaszki.

 

Zalety produktu:

  • każdy ptaszek został wystrugany ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest niepowtarzalny
  • wykonane z naturalnego materiału - drewna lipowego
  • można dowolnie ozdobić ptaszka

Specyfikacja produktu:

Materiał: drewno lipowe, drucik, pieniek brzozowy lub lipowy

Waga: ok. 200g

Wysokość całkowita: 13-17 cm

Wyprodukowano: w Polsce

Czas oczekiwaniaWysyłka dywanu niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty.

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

Sposób dostawy:

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę przy zakupach powyżej 299 złotych. Za zakupy poniżej tej kwoty – jedna opłata za przesyłkę kurierską bez względu na gabaryt i ilość zakupionych przez Państwo przedmiotów.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych. 

Szczegóły produktu
Nowy produkt
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Zmaluj ptaszka

Zmaluj ptaszka

Drewniana dekoracja do samodzielnego pomalowania

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku