Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Zmaluj ptaszka

Drewniana dekoracja do samodzielnego pomalowania

24,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Drewniany ptaszek do samodzielnego pomalowania

Ptaszek wystrugany z drewna jest idealną bazą do wykonania kreatywnej ozdoby

Drewniany ptaszek stoi na nóżkach z drutu i niedużym pieńku. Nie jest on wcale płochliwy. Przyleciał tu właśnie po to, by go pomalować. Jakim ptaszkiem zostanie? To wiedzą tylko nasze pociechy. Ozdobienie i pomalowanie drewnianego ptaszka jest doskonałą okazją do tego, by poznać i nauczyć się rozpoznawać różne gatunki ptaków zamieszkujące polskie lasy.Opis

Drewniany ptaszek został ręcznie wykonany z drewna lipowego, dzięki czemu każdy jest niepowtarzalny. Drewniane ptaszki, jak widać na zdjęciach, są różnorodne, mają od 13 do 17 cm. Jeśli wolicie ptaszka na jasnym lub ciemnym pieńku, zaznaczcie to w uwagach do zamówienia, a postaramy się właśnie takiego dla was wybrać.Specyfikacja produktu:

Materiał: drewno lipowe, drucik, pieniek brzozowy lub lipowy

Waga: ok. 200g

Wysokość całkowita: 13-17 cm

Wyprodukowano: w Polsce

Uwaga: Drewniany ptaszek służy do ozdoby, nie jest zabawką dla małych dzieci.W jaki sposób ozdobić drewnianego ptaszka?

Drewniany ptaszek jest znakomitą bazą do ozdobienia go w dowolny sposób. Oczywiście można pozostawić ptaszka w wersji minimalistycznej naturalnego drewna lub pomalować go tylko bezbarwnym lakierem. Można też puścić wodze fantazji, bowiem naturalne drewno jest niezwykle wdzięcznym materiałem do dekorowania. Ileż tu będzie zabawy! Drewnianego ptaszka można pomalować flamastrami lub dowolnym farbami wodnymi. My polecamy farby akrylowe, ale równie dobrze sprawdzą się akwarelowe czy plakatowe. Do ptaszka można też przykleić papierowe lub naturalne piórka, ozdobić klejem z brokatem... Pomysłów może być bez liku!


Nasz ptaszek z niecierpliwością czeka na swój wielki dzień. Jeśli zobaczy Cię z pędzelkiem w ręku, radośnie zaćwierka. Pewnie tego nie usłyszysz, ale postaraj się wyobrazić sobie jego radość z tego, że wreszcie nie będzie zwykłym ptaszkiem. Może zostanie sikorką, dzięciołem albo wilgą? Sową pewnie się nie uda, ale przecież mamy już Sowę Jadwigę. Ona też nie może się już doczekać, żeby w naszym lesie zaroiło się od skrzydlatych przyjaciół. A może to, jakim będzie ptaszkiem, zostanie Twoją tajemnicą, bo polakierujesz go bezbarwnym lakierem? Będzie wtedy ładnie się błyszczał, a Ty powiesz mu na ucho, jakim rodzajem ptaszka będzie dla Ciebie. No właśnie! A zastanawialiście się, gdzie ptaki mają uszy? Zapytajcie o to rodziców, oni na pewno to wiedzą. Czekamy z z ogromną ciekawością na Wasze zmalowane ptaszki.Zalety produktu:

● ptaszek został wystrugany ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest niepowtarzalny
● wykonane z naturalnego materiału - drewna lipowego
● można dowolnie ozdobić ptaszka wykorzystując do tego np: farby, flamastry, pastele, kolorowy papier czy piórka

Tutaj można zobaczyć wszystkie drewniane ptaszki dostępne w naszym sklepie.Sposób dostawy:

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę przy zakupach powyżej 299 złotych. Za zakupy poniżej tej kwoty – jedna opłata za przesyłkę kurierską bez względu na gabaryt i ilość zakupionych przez Państwo przedmiotów.


Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.
 


Szczegóły produktu
Nowy produkt

Opis

Rodzaj materiału
Drewno lipowe
Wymiary
Wysokość całkowita: 13-17 cm
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Zmaluj ptaszka

Zmaluj ptaszka

Drewniana dekoracja do samodzielnego pomalowania

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku