Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Obrazek Sowa Jadwiga PIOSENKARKA

Obrazek do pokoju dziecięcego.

Rozmiar
29,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Seria obrazków z naszej bajki przedstawia postacie sympatycznych zwierzątek żyjących w noyowym lesie, gdzie wszyscy się dobrze znają i często nawzajem odwiedzają. Każdy z naszych bajkowych bohaterów ma swoją profesję, historię oraz specjalnie napisany wierszyk przez wujcia Huberta Dziedzica (który dołączamy do zakupionego obrazka). Nasze zwierzątka zostały namalowane przez Katarzynę Sielską techniką akrylową.

Obrazki z leśnymi zwierzątkami dostępne są w dwóch rozmiarach:  A4 (297×210 mm) i A3 (420×297 mm). Jeżeli pragniesz mieć obrazek w innym rozmiarze, napisz do nas, postaramy się go dla Ciebie przygotować. Wydruk cyfrowy w najwyższej jakości (o gramaturze papieru 250 g/m2).

Obrazek pasuje np. do ramki HOVSTA z Ikea lub można go przytwierdzić na ścianie za pomocą taśmy. Obrazki sprzedawane są także w zestawach.

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

Opis

Jak ona potrafi układać słowa! Swoimi zabawnymi rymami Jadwiga rozbawia do łez. Jadwiga od początku wiedziała, że jej przeznaczeniem jest muzyka. Już jej mama zasłynęła przed laty wielkim hitem o wdzięcznym tytule "Hu-hu w locie". Ta piosenka do dziś jest przebojem leśnej radiostacji. Ale będąc córką takiej gwiazdy, jak dorównać takiej legendzie... Jadzia postanowiła więc pójść własną ścieżką. Zamarzyła jej się kariera rapera. Lata dziś sobie od drzewa do drzewa i wtedy właśnie swe nuty skleja.

Sposób dostawy

Obrazek jest wysyłany w bezpiecznej kartonowej tubie.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Obrazek Sowa Jadwiga PIOSENKARKA

Obrazek Sowa Jadwiga PIOSENKARKA

Obrazek do pokoju dziecięcego.

Napisz swoją opinię
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Śledź nas na Facebooku