Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Obrazek Wiewiórka Kasia LEKARKA

Obrazek do pokoju dziecięcego.

Rozmiar
29,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Seria obrazków z naszej bajki przedstawia postacie sympatycznych zwierzątek żyjących w noyowym lesie, gdzie wszyscy się dobrze znają i często nawzajem odwiedzają. Każdy z naszych bajkowych bohaterów ma swoją profesję, historię oraz specjalnie napisany wierszyk przez wujcia Huberta Dziedzica. Nasze zwierzątka zostały namalowane przez Katarzynę Sielską techniką akrylową.

Obrazki z leśnymi zwierzątkami dostępne są w dwóch rozmiarach:  A4 (297×210 mm) i A3 (420×297 mm). Jeżeli pragniesz mieć obrazek w innym rozmiarze, napisz do nas, postaramy się go dla Ciebie przygotować. Wydruk cyfrowy najwyższej jakości (o gramaturze papieru 250 g/m2).

Obrazek pasuje np. do ramki HOVSTA z Ikea lub można go przytwierdzić na ścianie za pomocą taśmy. Obrazki sprzedawane są także w zestawach.

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

Opis

Pytasz, kto to taki? Wszak lekarkę Kasię znają wszystkie leśne zwierzaki! Wiewióreczce Kasi pacjentów nie brakuje, bo wciąż ktoś na coś w lesie choruje. Kto następny do leczenia? Wchodzi Tadzik siny, blady... Co ci jest biedaku, mój ty wielki nieboraku? Pani doktor, droga, miła, a to katar, to angina... Kasia pacjenta zbadała, dokładnie osłuchała i aspirynę na recepcie zapisała. Tadzik zdrów jest już jak ryba i odznakę dumnie nosi „Dzielny Pacjent! Dzielny Dzik!''

Sposób dostawy

Obrazek jest wysyłany w bezpiecznej kartonowej tubie.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy oś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Obrazek Wiewiórka Kasia LEKARKA

Obrazek Wiewiórka Kasia LEKARKA

Obrazek do pokoju dziecięcego.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku