Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Kosz na zabawki RAKIETA

Kosz na zabawki RAKIETA z wikliny papierowej

185,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Kosz na zabawki RAKIETA wykonany jest z wikliny papierowej, pokrytej farbą oraz lakierem wodorozcieńczalnym. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze kosze są bezpieczne dla dzieci.Dane techniczne – 1 sztuka:

Wysokość - 60 cm
Szerokość - 30 cm
Waga - 1,5 kgOpis

Kosmos czeka na śmiałków! Młodzi astronauci proszeni są o zapakowanie swoich ulubionych zabawek i odkrywanie nowych galaktyk zabawy.

Kto wie, czy nasze dziewczynki i chłopcy nie staną się już niedługo prawdziwymi odkrycami nowych planet? Dlatego małym miłośnikom kosmicznych przygód proponujemy nasz pojemny kosz (tu wybrana nazwa) ze zdejmowaną pokrywką. Zanim jednak maluchy podrosną i ruszą na podbój Drogi Mlecznej, niech nauczą się, jak ważne jest dbanie o porządek wokół siebie. Wszak w kosmosie nikt za nich nie posprząta.

Produkt wykonany jest ręcznie z wikliny papierowej. Popularność, jaką materiał cieszy się w ostatnich czasach, wiklina zawdzięcza swojej wytrzymałości oraz modzie na ekologię, bowiem papierowa wiklina jest przyjazna środowisku. Po zużyciu ulega ona biodegradacji bez uszczerbku dla przyrody.Sposób dostawy

Wysyłka kosza niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty. Zdarzać się jednak będzie, że zabraknie nam go w magazynie. Wtedy czas oczekiwania wydłuży się, o czym niezwłocznie poinformujemy.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryt przesyłki.


Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.


Szczegóły produktu

Opis

Rodzaj materiału
wiklina papierowa
Waga
1,5 kg
Wysokość
60 cm
Szerokość
30 cm
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kosz na zabawki RAKIETA

Kosz na zabawki RAKIETA

Kosz na zabawki RAKIETA z wikliny papierowej

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Śledź nas na Facebooku