Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Obrazek Żubrzyca Dobrawa BALETNICA

Obrazek do pokoju dziecięcego.

Rozmiar
29,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Seria obrazków z naszej bajki przedstawia postacie sympatycznych zwierzątek żyjących w noyowym lesie, gdzie wszyscy się dobrze znają i często nawzajem odwiedzają. Każdy z naszych bajkowych bohaterów ma swoją profesję, historię oraz specjalnie napisany wierszyk przez wujcia Huberta Dziedzica (który dołączamy do zakupionego obrazka). Nasze zwierzątka zostały namalowane przez Katarzynę Sielską techniką akrylową.

Obrazki z leśnymi zwierzątkami dostępne są w dwóch rozmiarach:  A4 (297×210 mm) i A3 (420×297 mm). Jeżeli pragniesz mieć obrazek w innym rozmiarze, napisz do nas, postaramy się go dla Ciebie przygotować. Wydruk cyfrowy w najwyższej jakości (o gramaturze papieru 250 g/m2). Obrazek pasuje np. do ramki HOVSTA z Ikea lub można go przytwierdzić na ścianie za pomocą taśmy. Obrazki sprzedawane są także w zestawach.

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

Opis

Nasza żubrzyca oczaruje Cię swoim tańcem i razem tanecznym krokiem udacie się w piękną krainę snu. A Dobrawa zna najlepsze sny! Ale czy ktoś widział kiedyś tańczącą żubrzycę? Przez wiele lat w jej szafie kurzyła się delikatna spódniczka z tiulu. Aż wreszcie pewnego dnia Dobrawa trafiła na korespondencyjny kurs tańca. Poczuła, że to jest ten czas! Dziś można ją spotkać pląsającą po lesie. Widzisz ją spod półprzymkniętych oczu? Jak ona pięknie tańczy! Kiedy czegoś pragniesz, sięgnij po swoje marzenia. Jak Dobrawa, która zawsze pragnęła zostać baletnicą. 

Sposób dostawy

Obrazek jest wysyłany w bezpiecznej kartonowej tubie.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Obrazek Żubrzyca Dobrawa BALETNICA

Obrazek Żubrzyca Dobrawa BALETNICA

Obrazek do pokoju dziecięcego.

Napisz swoją opinię
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Śledź nas na Facebooku