Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Trzy obrazki do wyboru Dżungla safari

Dostępne w formatach A4 lub A3

Rozmiar
75,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Zestaw trzech obrazków 

Piękne, realistyczne rysunki z wizerunkami dzikich zwierząt sprawią, że pokój żądnego przygód malucha zmieni się w najprawdziwszą wyprawę na safari. Decyzja o tym, czy na ścianie pojawi się tylko jedno ulubione zwierzę, czy też podobizny wszystkich trzech „mieszkańców” Czarnego Lądu zależy od Was i waszych pociech. Ale co stoi na przeszkodzie, by wnętrze dziecięcego pokoiku przeistoczyło się w safari – najdzikszą z możliwych wypraw? Nic. Do pełni szczęścia pozostanie tylko założyć kapelusz, wziąć lornetkę i aparat fotograficzny.

Dostępne w dwóch rozmiarach:  A4 (297x210 mm) i A3 (420x297 mm) .
Jeżeli pragniesz mieć obrazek w innym rozmiarze, napisz do nas, postaramy się go dla Ciebie przygotować.

Wydruk cyfrowy w najwyższej jakości na gramaturze papieru 250 g/m2.
Obraz zajączek sprzedawany bez ramki. Pasuje do ramki HOVSTA z Ikea.
Obrazek można też przytwierdzić na ścianie za pomocą washi tape.
Wysyłka w bezpiecznej kartonowej tubie.
Rysunki wykonał Kamil Tarnawa.

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

Opis

Wyprawa na safari to dopiero przygoda. Teraz, aby ją przeżyć i obserwować dzikie zwierzęta, nie trzeba wyprawiać się na odległy Czarny Ląd. Najpiękniejszych i najdzikszych z „mieszkańców”  Afryki możesz spotkać we własnym pokoju. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i spojrzeć na obrazki ze zwierzętami od NOYA Design. Ileż tajemnic kryją w sobie dzikie stworzenia?


Żyrafa wysoka jak szafa - tak śpiewają przedszkolaki i jest w tym sporo racji, bo młode żyrafki spokojnie osiągają wysokość szafy. Natomiast dorosłe żyrafy są wyższe niż niejeden dom! Afrykański słoń, największe zwierzę lądowe, jest cięższy niż wszystkie meble w Twoim pokoju, a je tylko trawy, liście i czasem owoce. Tyle, że zjada ich dziennie więcej niż ważysz Ty, mama i tata razem wzięci, a wypija całą, wielką wannę wody. Dwukolorowa zebra to dopiero chodząca zagadka. Kto zgadnie, czy jest czarna w białe pasy, czy też biała w pasy czarne? No dobra, podpowiemy! Są takie i takie, najlepiej spojrzeć na brzuch zebry, bo tam się paski kończą i widać jak na dłoni, w jakim kolorze są paski. Skąd to wiadomo? Z mądrych książek. Jak poprosisz mamę, na pewno na dobranoc przeczyta Ci jedną z nich. A tygrys czy lew?  To koty tak samo jak domowy Mruczek czy Filemon z bajki. Tyle, że dużo większe i całkiem dzikie. Safari jest pełne tajemnic. Chcesz je poznać? Namów rodziców na domową wyprawę. Niech razem z Tobą siądą na łóżku, przyjrzą się dzikim zwierzętom na obrazkach a potem wspólnie o nich poczytajcie albo pobawicie się w wielkiego słonia w składzie porcelany, czy tygrysa-rozrabiakę, buszującego wśród pluszowych maskotek. 


Sposób dostawy

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty przesyłki.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Dżungla safari

Opis

Wymiary
A4
Wymiary
A3
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Trzy obrazki do wyboru Dżungla safari

Trzy obrazki do wyboru Dżungla safari

Dostępne w formatach A4 lub A3

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku