Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Obrazek TROPY leśnych zwierząt kolorowe

Obrazek do pokoju dziecka

Rozmiar
29,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Obrazek Tropy leśnych zwierząt pomoże stworzyć prawdziwie leśny klimat w dziecięcym pokoju. Mały wielbiciel lasu może spróbować zasłonić wnazwy zwierząt i pokusić się w zgadywanie, które ślady należą do jakiego zwierzęcia. Trzymamy za Was kciuki!

Dostępne w dwóch rozmiarachA4 (297x210 mm) i A3 (420x297 mm). Jeżeli pragniesz mieć obrazek w innym rozmiarze, napisz do nas, postaramy się go dla Ciebie przygotować.

Wydruk cyfrowy w najwyższej jakości na gramaturze papieru 250 g/m2. Obrazek sprzedawany jest bez ramki. Pasuje do ramki HOVSTA z Ikea. Obrazek można też przytwierdzić na ścianie za pomocą washi tape. Wysyłka w bezpiecznej kartonowej tubie. Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

Opis

Dokąd tupta nocą jeż nie dowiemy się z naszego obrazka, ale będziemy wiedzieć jakie zostawia ślady. Które zwierzątko ma kopytka, które ostre pazury lub błonę między palcami? Ten obrazek może stać się inspiracją i ciekawym początkiem edukacji z przyrody. Resztę pracy domowej odrobią już rodzice ale zapewniamy, że i dla Was to będzie dobra zabawa.

 

Sposób dostawy

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na wielkość przesyłki

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Nowy produkt
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Obrazek TROPY leśnych zwierząt kolorowe

Obrazek TROPY leśnych zwierząt kolorowe

Obrazek do pokoju dziecka

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku