Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Obrazek DZIK

Rysunek z wizerunkiem dzika.

Rozmiar
29,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Dzieci kochają zwierzęta. Mieszkańcy polskich lasów, parków i łąk mają tę zaletę, że można je zobaczyć nie tylko na obrazkach, czy w książeczkach. Zdarza się bowiem zetknąć się z nimi na żywo, podczas rodzinnych wakacji w Białowieży, w czasie ferii w Tatrach lub na niedzielnym spacerze po Kampinosie.

Sarnę, zająca, czy wiewiórkę miało okazję podziwiać na własne oczy większość polskich maluchów, ale zobaczenie na żywo łosia, żubra czy niedźwiedzia, to z pewnością marzenie milionów dzieci. Zanim zdąży się ono spełnić, zapraszamy do NOYA Design. Zwierzęta leśne z naszych obrazków do złudzenia przypominają te żyjące w naturze. Gwarantujemy, że ich podobizny powieszone na ścianach dziecięcego pokoju nie tylko spełnią oczekiwania małego miłośnika zwierząt, ale też pogłębią jego zainteresowanie mieszkańcami polskich lasów.

Rysunki autorstwa Kamila Tarnawy.

Dostępne w dwóch rozmiarach:  A4 (297x210 mm) i A3 (420x297 mm).

Jeżeli pragniesz mieć obrazek w innym rozmiarze, napisz do nas, postaramy się go dla Ciebie przygotować.

Wydruk cyfrowy w najwyższej jakości na gramaturze papieru 250 g/m2.
Obrazek sprzedawany jest bez ramki. Pasuje do niego ramka np. HOVSTA z Ikea.
Obrazek można też przytwierdzić na ścianie za pomocą washi tape.
Wysyłka w bezpiecznej kartonowej tubie.

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

Opis

Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo ostre kły. Kto spotyka w lesie dzika, ten na drzewo zaraz zmyka – tak pisał Jan Brzechwa, śpiewali uczniowie w Akademii Pana Kleksa i tak recytują wszystkie dzieci, które pokochały ten wierszyk. Czy rzeczywiście trzeba uciekać na drzewo przed dzikiem? Na pewno nie zaszkodzi. Lepiej obserwować go z daleka, zwłaszcza, gdy na drodze spotka się mamę-dzik z dziećmi. Tak bardzo kocha ona swoje maluchy, że może chcieć stanąć w ich obronie i biegiem ruszyć w naszą stronę. W dodatku potrafi to zrobić bardzo szybko, bo dzięki wyjątkowo wrażliwemu słuchowi i węchowi, jest w stanie wyczuć człowieka niemal z drugiego końca ulicy. Dziki uchodzą za najbrudniejsze zwierzęta, bo ich ulubioną zabawą jest tarzanie się w błocie. Nie są to jednak aż takie brudaski, niektóre z nich przed posiłkiem potrafią nawet umyć jedzenie.

Sposób dostawy

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu

Opis

Wymiary
A4
Wymiary
A3
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Obrazek DZIK

Obrazek DZIK

Rysunek z wizerunkiem dzika.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku