Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Obrazek Łoś Marian LISTONOSZ

Obrazek do pokoju dziecięcego.

Rozmiar
29,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Seria obrazków z naszej bajki przedstawia postacie sympatycznych zwierzątek żyjących w noyowym lesie, gdzie wszyscy się dobrze znają i często nawzajem odwiedzają. Każdy z naszych bajkowych bohaterów ma swoją profesję, historię oraz specjalnie napisany wierszyk przez wujcia Huberta Dziedzica (który dołączamy do zakupionego obrazka). Nasze zwierzątka zostały namalowane przez Katarzynę Sielską techniką akrylową.

Obrazki z leśnymi zwierzątkami dostępne są w dwóch rozmiarach:  A4 (297×210 mm) i A3 (420×297 mm). Jeżeli pragniesz mieć obrazek w innym rozmiarze, napisz do nas, postaramy się go dla Ciebie przygotować. Wydruk cyfrowy w najwyższej jakości (o gramaturze papieru 250 g/m2).

Obrazek pasuje np. do ramki HOVSTA z Ikea lub można go przytwierdzić na ścianie za pomocą taśmy. Obrazki sprzedawane są także w zestawach.

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

Opis

Łoś Marian uwielbia swą pracę, jest najlepszym listonoszem w całym noyowym lesie! Każde zwierzątko wita go uśmiechem, bo Marian zawsze przynosi dobre wiadomości. W swej przepastnej torbie niesie dziś kolorową paczkę dla sowy Jadwigi. To pewnie nowy mikrofon, który zamówiła w internecie na kolejny występ. Ale on już nie ma czasu, by się tego dowiedzieć. Już wskakuje na swój szybki rower i pędzi przez knieje, bo tak mu się spieszy, by obdzielić wszystkich radością. A Ty może przed snem narysujesz list do Mariana, o tym, co dziś przeżyłeś? Zamiast znaczka pocztowego wystarczy mały, ususzony listek. Wieczorem Łoś Marian przyniesie Ci list polecony do snu, a poranną pocztą telegram od Słońca i zaproszenie od Wielkiej Przygody.

Sposób dostawy

Obrazek jest wysyłany w bezpiecznej kartonowej tubie.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Obrazek Łoś Marian LISTONOSZ

Obrazek Łoś Marian LISTONOSZ

Obrazek do pokoju dziecięcego.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku