Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Ozdobna BUDKA DLA PTAKÓW ŻÓŁTA

Idealna ozdoba ściany w dziecięcym pokoju z leśnymi motywami

59,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Drewniany domek dla ptaków do ozdoby dziecięcego pokoiku. Wykonany z drewna, pomalowany i zabezpieczony lakierem z atestem dla dzieci. która spełnia normę PN-EN 71-3, dotyczącą migracji szkodliwych pierwiastków. Dzięki temu możemy być pewni, że produkt ten nie uwalnia żadnych trujących cząsteczek i jest całkowicie bezpieczny dla dzieci.Budka dla ptaków służy jako ozdoba a nie jako typowa zabawka dla dzieci.

Dane techniczne budki dla ptaków:

  • Wysokość - 20 cm
  • Szerokość - 12 cm
  • Głębokość - 14 cm
  • Waga - 0.5 kg

Budka lęgowa powieszona na drzewie może zostać zasiedlona przez ptaki, które nie znalazły sobie własnej dziupli, ale nasza budka ma służyć tylko do ozdoby waszego pokoiku. Mogą do niej przylatywać ptaszki, które sami zrobicie z papieru, drewna lub wydziergane z włóczki. Nie macie jeszcze takich? Spróbujcie zrobić swojego ptaszka i ustawić na małej żerdce umieszczonej pod otworem. Podobno prawdziwe budki lęgowe nie mogą mieć tego patyczka, ponieważ może na nim usiąść jakiś drapieżnik i ptaki najprawdopodobniej takiej budki nie wybiorą na swoje mieszkanie. Na szczęście w leśnym pokoju wszystkie ptaki czują się bezpiecznie. Najczęściej w budkach lęgowych mieszkają jerzyki, pliszki, szpaki, pustułki czy czubatki. A w zimę nocują w nich bogatki, kowaliki i dzięcioły. Poproście rodziców, żeby pokazali Wam jak te ptaki wyglądają. A może sprobujecie je narysować?

Sposób dostawy

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty wynosi 14 złotych.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Nowy produkt
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ozdobna BUDKA DLA PTAKÓW ŻÓŁTA

Ozdobna BUDKA DLA PTAKÓW ŻÓŁTA

Idealna ozdoba ściany w dziecięcym pokoju z leśnymi motywami

Napisz swoją opinię
Zobacz także
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku