Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Lampa PTASI SEJMIK z wikliny papierowej

Lampa z wikliny papierowej

185,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Lampa PTASI SEJMIK z wikliny papierowej


Wysoko pod sufitem zawisła lampa z papierowej wikliny, nowe najfajniejsze miejsce dla Twoich przyjaciół z lasu. Wszystkie ptaki chcą się tu spotkać z Tobą, usiąść na wiklinowej żerdzi i opowiedzieć Ci wspaniałe historie z leśnych ostępów. Nie znasz mowy ptaków? Wystarczy trochę wyobraźni, a radosne trele okażą się całkowicie zrozumiałe. Dzięcioł zdradzi wtedy wszystkie sekrety, które kryją się we wnętrzach pni drzew, znana plotkarka sikorka opowie o tym, co szumi w trawie, a mądra sowa pomoże Ci rozwiązać każdy Twój problem. Na co więc czekasz? Otwórz uszy na nowych przyjaciół (ptaszki są do kupienia osobno).

Produkt jest ręcznie wykonany z wikliny papierowej. Oznacza to, iż nasza lampa PTASI SEJMIK jest produktem upcyklingowym, czyli wykonana lampa znacznie przewyższa wartość użytych do jej powstania surowców. Wiklina papierowa cieszy się w ostatnich czasach ogromną popularnością. Zawdzięcza ją swej wytrzymałości oraz nieustającej modzie na ekologię, bowiem jest to materiał przyjazny naszej planecie. Po zużyciu ulega ona biodegradacji bez uszczerbku dla przyrody. Takie działania, jak rękodzielnicze wykonanie lampy z papierowej wikliny, przyczyniają się do zmniejszenia ilość odpadów w naszym środowisku.Dane techniczne – 1 sztuka:

wymiary 32 x 42 cm
długość przewodu 70 cm
waga - 0,55 kg
oprawka 230V, E27, max 60W


Ta ręcznie pleciona lampa z papierowej wikliny będzie wspaniałą ozdobą każdej leśnej stylizacji.

Uwaga: ptaszki sprzedawane oddzielnie.

Inne produkty z motywem leśnym są tutaj.Sposób dostawy

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy kwota kuriera jest stała bez względu na gabaryty przesyłki.


Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Jelonek Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.


Szczegóły produktu

Opis

Rodzaj materiału
Wiklina papierowa
Wymiary
32 x 42 cm
Waga
0,55 kg
Długość przewodu
70 cm
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Lampa PTASI SEJMIK z wikliny papierowej

Lampa PTASI SEJMIK z wikliny papierowej

Lampa z wikliny papierowej

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku