Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Lampa MUCHOMOR z wikliny papierowej

Lampa z wikliny papierowej

185,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Lampa MUCHOMOR z wikliny papierowej


Gdy nadejdzie wieczór i zapalimy tę lampę MUCHOMOR, świat dziecka wypełni migoczące między splotami wikliny światło.

Kolorowy muchomorek pod sufitem? Czemu nie! Choć w naturze trujący, taki grzybek nie zrobi naszemu maluchowi żadnej krzywdy. Pod wiklinową lampą MUCHOMOR poczujemy się jak w domku skrzata, który po całym dniu biegania po lesie i pomagania zwierzętom, wraca wieczorem do siebie, by przy lampce opisać wszystkie przygody tego dnia. Może warto też i naszego malucha zachęcić, by codziennie wieczorem narysował swoje ulubione wydarzenia z dnia. A może potrafi już pisać pierwsze słowa? Taki dziennik stworzony ręką naszej pociechy będzie cudowną pamiątką nie tylko dla rodziców, ale także dla niej lub dla niego, kiedy już podrośnie. To przypomni kiedyś, ile cudownych wspomnień zapewniliśmy naszym dzieciom. 

Lampa MUCHOMOR jest ręcznie wykonana w duchu upcyklingu, czyli wykonany produkt znacznie przewyższa wartość użytych do jego powstania surowców. Popularność, jaką papierowa wiklina cieszy się w ostatnich czasach, zawdzięcza swojej wytrzymałości oraz modzie na ekologię, bowiem papierowa wiklina jest przyjazna środowisku. Po zużyciu ulega ona biodegradacji bez uszczerbku dla przyrody.

Takie działania, jak rękodzielnicze wykonanie lampy z papierowej wikliny, przyczyniają się do zmniejszenia ilość odpadów w naszym środowisku.


Inne nasze produkty z motywem grzybów i muchomorów znajdziesz tutaj.Dane techniczne – 1 sztuka:

wymiary 23 x 39 cm
długość przewodu 70 cm
waga - 0,55 kg
oprawka 230V, E27, max 60WSposób dostawy

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy kwota kuriera jest stała bez względu na gabaryty przesyłki.


Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Jelonek Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.


Szczegóły produktu

Opis

Rodzaj materiału
Wiklina papierowa
Wymiary
23 x 39 cm
Waga
0,55 kg
Długość przewodu
70 cm
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Lampa MUCHOMOR z wikliny papierowej

Lampa MUCHOMOR z wikliny papierowej

Lampa z wikliny papierowej

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku