Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Obrazek Miś Karol STRAŻAK

Obrazek do pokoju dziecięcego.

Rozmiar
29,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Seria obrazków z naszej bajki przedstawia postacie sympatycznych zwierzaków żyjących w noyowym lesie, gdzie wszyscy się dobrze znają i często nawzajem odwiedzają. Każdy z naszych bajkowych bohaterów ma swoją profesję, historię oraz specjalnie napisany wierszyk przez wujcia Huberta Dziedzica (który dołączamy do zakupionego obrazka). Nasze zwierzątka zostały namalowane przez Katarzynę Sielską techniką akrylową.

Obrazki z leśnymi zwierzątkami dostępne są w dwóch rozmiarach:  A4 (297×210 mm) i A3 (420×297 mm). Jeżeli pragniesz mieć obrazek w innym rozmiarze, napisz do nas, postaramy się go dla Ciebie przygotować. Wydruk cyfrowy w najwyższej jakości (o gramaturze papieru 250 g/m2).

Obrazek pasuje np. do ramki HOVSTA z Ikea lub można go przytwierdzić na ścianie za pomocą taśmy. Obrazki sprzedawane są także w zestawach.

Należy pamiętać, że kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.

Opis

Miś Karol służy w leśnej straży. Bardzo dba o swą kondycję, by zawsze być w formie i jak najszybciej wyruszyć na ratunek, gdy tylko wybuchnie w lesie pożar. Kocha swą pracę, pomaga wszystkim i wzbudza ogromny szacunek. Często odwiedza też leśną szkołę, gdzie uczy, jak zaalarmować o zauważonym pożarze i jakie niebezpieczeństwa wiążą się z nieostrożnym zachowaniem w lesie. Miś Karol ratował już małe sowy, uwięzione w dziupli płonącego drzewa. Pomagał zejść z wysokiej sosny zagubionemu kotkowi, a dziś rano ugasił pożar leśnej polany, wzniecony przez szklaną butelkę nieopatrznie pozostawioną dzień wcześniej przez rodzinę lisów, robiącą sobie beztrosko piknik.

Sposób dostawy

Obrazek jest wysyłany w bezpiecznej kartonowej tubie.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Obrazek Miś Karol STRAŻAK

Obrazek Miś Karol STRAŻAK

Obrazek do pokoju dziecięcego.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku