Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay
Kosz PRAWDZIWEK małyKosz na zabawki prawdziwek wykonany w wikliny papierowejNOYA design
  • Kosz PRAWDZIWEK małyKosz na zabawki prawdziwek wykonany w wikliny papierowejNOYA design
  • Kosz PRAWDZIWEK małyKosz na zabawki prawdziwek wykonany w wikliny papierowejNOYA design
  • Kosz PRAWDZIWEK małyKosz na zabawki prawdziwek wykonany w wikliny papierowejNOYA design

Kosz PRAWDZIWEK mały

Kosz na zabawki prawdziwek wykonany w wikliny papierowej

140,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Kosz na dziecięce skarby prawdziwek, wykonany jest z wikliny papierowej, pokrytej farbą oraz lakierem wodorozcieńczalnym. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze kosze są bezpieczne dla dzieci.Dane techniczne – 1 sztuka:

Wysokość - 21 cm
Szerokość - 18 cm
Waga - 0,8 kgOpis

Gdzie najlepiej schować wszystkie kredki lun inne drobne rzeczy? W zabawnym koszu w kształcie grzyba!

Zastanawialiście się kiedyś gdzie listonosz Marian zostawia przesyłki swoim leśnym przyjaciołom? Każde leśne zwierzę wie, że najlepiej schować je w bezpieczne miejsce. Które zamienia się w magiczną skrytkę, gdzie bez problemu ukryjecie swoje największe skarby. Wiklinowy kosz dzięki unikalnemu designowi doskonale pasuje do każdego wnętrza, uzupełniając leśny pokoik lub tworząc ciekawy dodatek wnętrz w innym stylu. Skrytka ta, to idealny schowek na ołówki, drobne klocki twojego malucha, czy skarby przyniesione za spaceru. Każdy rodzic wie, że aby pomóc dziecku w zapanowaniu nad porządkiem w pokoju, każda rzecz musi mieć swoje miejsce. Bez wątpienia nasz pojemnik Ci w tym pomoże.

Cenisz sobie recykling? Nasz produkt to coś lepszego, został podany upcyklingowi. Proces ten to forma przetwarzania wtórnego odpadów. W jego wyniku powstają produkty o wyższej wartości niż surowce do niego użyte. Jak to się ma do naszego muchomorka? Produkt ten został wykonany z wikliny papierowej, czyli do jego produkcji zostały wykorzystane stare gazety, odpowiednio zwinięte oraz pomalowane. Dzięki czemu zmniejszamy ilość odpadów, w tym przypadku makulatury i wykorzystujemy ją ponownie. Wiklina papierowa to doskonała alternatywa dla wyrobów wiklinowych, po pomalowaniu wyglądają podobnie. Natomiast są o wiele bardziej przyjazne dla środowiska, bo wykonane z odpadów. Sposób dostawy

Wysyłka kosza niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty. Zdarzać się jednak będzie, że zabraknie nam go w magazynie. Wtedy czas oczekiwania wydłuży się, o czym niezwłocznie poinformujemy.

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryt przesyłki.


Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Jelonek Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.


Szczegóły produktu

Opis

Rodzaj materiału
wiklina papierowa
Wysokość
21 cm
Szerokość
18 cm
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kosz PRAWDZIWEK mały

Kosz PRAWDZIWEK mały

Kosz na zabawki prawdziwek wykonany w wikliny papierowej

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku