Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Ozdobna BUDKA DLA PTAKÓW MIĘTOWA

Dekoracja do dziecięcego pokoju z leśnymi motywami

64,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Drewniany domek dla ptaków stanowi ciekawą dekorację dziecięcego pokoiku. Budka dla ptaków służy jako ozdoba, nie jest to typowa zabawka dla dzieci.

Dane techniczne budki dla ptaków:

  • Wysokość - 17 cm
  • Szerokość - 16,5 cm
  • Głębość - 11 cm
  • Waga - 0.5 kg

Budka lęgowa powieszona na drzewie może zostać zasiedlona przez ptaki, które nie znalazły sobie własnej dziupli, ale nasza budka ma służyć tylko do ozdoby waszego pokoiku. Mogą do niej przylatywać ptaszki, które sami zrobicie z papieru, drewna lub wydziergane z włóczki. Nie macie jeszcze takich? Spróbujcie zrobić swojego ptaszka i ustawić na małej żerdce umieszczonej pod otworem. Podobno prawdziwe budki lęgowe nie mogą mieć tego patyczka, ponieważ może na nim usiąść jakiś drapieżnik i ptaki najprawdopodobniej takiej budki nie wybiorą na swoje mieszkanie. Na szczęście w leśnym pokoju wszystkie ptaki czują się bezpiecznie. Najczęściej w budkach lęgowych mieszkają jerzyki, pliszki, szpaki, pustułki czy czubatki. A w zimę nocują w nich bogatki, kowaliki i dzięcioły. Poproście rodziców, żeby pokazali Wam jak te ptaki wyglądają. A może sprobujecie je narysować?

Sposób dostawy

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty przesyłki.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Nowy produkt
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ozdobna BUDKA DLA PTAKÓW MIĘTOWA

Ozdobna BUDKA DLA PTAKÓW MIĘTOWA

Dekoracja do dziecięcego pokoju z leśnymi motywami

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku