Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Dywan dla dziecka kakaowy ŚLADOWISKO - leśny 3D, antypoślizgowy

Dywan przedstawia tropy zwierząt

770,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie


Opis

Dywan Śladowisko z charakterystycznymi odciśniętymi czarnymi łapkami dzikich zwierząt z efektem 3D. Dywan akrylowy jest lekki, miękki i przyjemny w dotyku, a przy tym wyjątkowo trwały i odporny na zabrudzenia. Nawet przez długi okres użytkowania nie blednie, a włókna akrylowe nie sprzyjają rozwojowi grzybów i drobnoustrojów, przez co jest jest dobrym rozwiązaniem dla alergików. Na spodniej stronie dywan jest pokryty warstwą antypoślizgowej gumy, co zapewnia bezpieczeństwo, gdyż dywan nie ślizga się po podłodze i daje dodatkową warstwę izolacji. Dywan Śladowisko cechuje niepowtarzalny design, został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. 

Podstawowe zalety:

  • niepowtarzalny design – autorski projekt,
  • estetyczne wykonanie,
  • antypoślizgowa guma, która sprawi że dywan się nie przemieści,
  • efekt 3D -  uzyskany poprzez krótsze wycięcie obrysów niektórych elementów dywanu.
  • duża gęstość dywanu – co sprawia, że dywan jest miękki i przyjemny w dotyku,
  • produkt wykonany w Polsce.

Dywan Śladowisko ma rozmiar 130 x 170 cm.

Każdy tropiciel przyrody musi jakoś zacząć. Niech ta przygoda zacznie się więc od zabawnego dywanu ze śladami zwierząt. To nie krajobraz leśnej polany pokrytej śniegiem, po którym nocą przebiegło kilka stworzeń. Mięciutki dywan Śladowisko może zwieść niewprawne oko, wykonany jest bowiem specjalną techniką 3D. Ślady zwierzęcych tropów są jakby wklęsłe, ponieważ zastosowano włosie o różnej grubości. Kiedy zamkniemy oczy, możemy dłonią wyczuć każdy trop z osobna i zgadywać, który z naszych zwierzęcych przyjaciół zostawił go na dywanie. To świetny pomysł na rozwinięcie u dzieci wrażliwości dotykowej. Dzięki wykorzystaniu akrylu dywan jest bardzo miłym miejscem do wspólnej zabawy. O, a tu, te małe ślady z boku? Czy nie zostawiła ich przypadkiem Sowa Jadwiga zmierzając na swoją pierwszą rapową bitwę? Chodźmy za nią!

Czas oczekiwaniaWysyłka dywanu niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty. Zdarzać się jednak będzie, że zabraknie nam go w magazynie. Wtedy czas oczekiwania wydłuży się do 14 dni roboczych, o czym niezwłocznie poinformujemy.

Szczegóły produktu
Nowy produkt

Opis

Długość
170 cm
Szerokość
130 cm
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Dywan dla dziecka kakaowy ŚLADOWISKO - leśny 3D, antypoślizgowy

Dywan dla dziecka kakaowy ŚLADOWISKO - leśny 3D, antypoślizgowy

Dywan przedstawia tropy zwierząt

Napisz swoją opinię
13 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku