Motywy pokoików
Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Krzesełko łoś MARIAN sklejka

Krzesełko ze sklejki i z drewna bukowego

274,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

100% bezpieczne płatności
Opis

Krzesełko ŁOŚ MARIAN wykonane jest ze sklejki pokrytej lakkierobejcą spełniającą normę PN EN 71-3, a nogi zrobione są z drewna bukowego, które zostały zabezpieczone olejem.

Dane techniczne krzesełka:
Wysokość całkowita – 52 cm
Wysokość siedziska – 26 cm
Szerokość siedziska – 29 cm
Głębokość siedziska – 28 cm
Waga – 2.5 kg

Czas oczekiwania: Wysyłka krzesełka niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty. Zdarzać się jednak będzie, że zabraknie nam go w magazynie. Wtedy czas oczekiwania wydłuży się do 10 dni roboczych, o czym niezwłocznie poinformujemy.

 

znaczki_krzeselka_.jpg

Opis

Wieczorem przyniesie Ci list polecony do snu, a poranną pocztą telegram od Słońca. Usiądź wygodnie na swoim krzesełku i poczekaj na listonosza Mariana. Jelonek Marian kocha swoją pracę. Każde zwierzątko w naszym lesie wita go uśmiechem, bo on zawsze przynosi dobre wiadomości. W swojej przepastnej torbie niesie dziś kolorową paczkę dla Sowy Jadwigi. To pewnie nowy mikrofon, który zamówiła w internecie na kolejny występ. Ale on nie ma czasu, by się tego dowiedzieć. Już wskakuje na swój szybki rower i pędzi przez knieje, bo tak mu się spieszy, by obdzielić wszystkich radością. A Ty może usiądź na swoim ulubionym krzesełku w kształcie jelonka i narysuj list do Mariana, o tym, co dziś przeżyłeś? On na pewno ucieszy się z tego, że byliście z rodzicami na spacerze. Zamiast znaczka pocztowego wystarczy listek.

To urocze krzesełko powstało z inspiracji nowo narodzonymi żubrzykami i jelonkami. Mają oryginalnie wygięte nogi, jak te młode stworzenia, która właśnie zaczynają odkrywać świat. Zupełnie jak nasze dzieci! Nogi krzesełka zdają się trochę koślawe, ale są całkowicie stabilne i bezpieczne, a ustawienie ich pod takim kątem zwiększa stabilność mebelka, dzięki czemu żadne dziecięce figle nie będą im straszne. A przy tym krzesełka wyglądają rozbrajająco i słodko, że aż chce się je przytulić i pogłaskać z czułością po oparciu. Do czego zresztą bardzo zachęcamy.

Nasze krzesełka są przeznaczone dla dzieci od 1. do 5. roku życia. Jeśli możemy dać Wam rodzicielską poradę (a czujemy taką potrzebę, bo „testowaliśmy” mebelki na własnych maluchach), to warto pamiętać, by w przypadku najmłodszych dzieci mieć na nie oko. Przecież wiecie podskórnie, że one nie będą siedziały na nim jak grzeczna dziewczyna na imieninach cioci. Dla nich krzesełko w jednej chwili może zmienić się w huśtawkę, kapelusz albo drabinę, po której wespną się do dziupli Sowy Jadwigi. Po prostu zerknijcie czasem, czy wkraczając w świat wyobraźni, nie zrobią sobie nic złego.

Dostawa

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty wynosi 14 złotych.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Krzesełko łoś MARIAN sklejka

Krzesełko łoś MARIAN sklejka

Krzesełko ze sklejki i z drewna bukowego

Napisz swoją opinię
7 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku