Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Ptaszek z naszego lasu

Dekoracja na druciku

29,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Ptaszek z naszego lasu

Zaprośmy do domu naturę dzięki naszej kolekcji wesołych ptaków na drucikach. W kolekcji znajduje się kilka ptaków: sikorka, wilga, gil, wikłacz oraz małe i duże sowy.

Nasze ptaszki zostały wystrugane ręcznie, co sprawia, że każdy jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju - zupełnie jak w naturze. Zrobione są z drewna lipowego, które jest bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Co więcej, drewno lipowe nie zmienia swoich rozmiarów pomimo zmian temperatury czy wilgości, dzięki czemu ptaszki nie zaczną pękać w trakcie użytkowania. Wszystkie są malowane farbami ekologicznymi o europejskich atestach. 

Opis

A coż to za niespodziewany gość zawitał do pokoiku naszej pociechy? To jeden z drewnianych ptaszków, które zamiast nóżek mają miękkie druciki. Dzięki temu można je zainstalować dosłownie wszędzie - na lampach, zasłonach, meblach. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Nic więc dziwnego, że ptaszki mogę przecież stać się nawet broszką dla Księżniczki z Leśnej Polany lub posłańcami ważnych wiadomości dla naszego małego Króla Lasu, który zasiadł na swoim dębowym tronie.

W kolekcji znajduje się sześc ptaków do wyboru: sikorka, wilga, dzięcioł, gil, wikłacz i sowa (duża sowa lub 2 małe sówki). 

Ptaszki mają długość od 9 do 15 cm, wagę ok 100g. Prosimy o podanie w zamówieniu, którego ptaszka Państwo wybieracie (i ewentualne wcześniejsze upewnienie się, czy jest on nadal dostępny). Uwaga: małe sowy mają długość ok 6 cm, dlatego wysyłamy je w parach, licząc jako jedną sztukę.

Sposób dostawy

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty wynosi 14 złotych.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Nowy produkt
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ptaszek z naszego lasu

Ptaszek z naszego lasu

Dekoracja na druciku

Napisz swoją opinię
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku