Wszystkie bestsellery
  • DotPay

    DotPay

Zmaluj ptaszka

Drewniany ptak do samodzielnego pomalowania

22,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

ZMALUJ PTASZKA Drewniany ptak do samodzielnego pomalowania Rzeźbiony ptaszek na małym drewnianym pieńku nie jest wcale płochliwy. Przyleciał tu właśnie po to, żebyś go pomalował. Jakim ptaszkiem zostanie? To wiedzą tylko nasze pociechy. A przy okazji postarajcie się, pokazać dzieciom, jakie rodzaje ptaków zamieszkują polskie lasy.

Nasze ptaki, jak widać na zdjęciach, są różnorodne, mają od 12,5 do 16,5 cm Jeżeli nie jest to Tobie obojętne na jakim pieńku będzie stał Twój ptaszek, napisz do nas w uwagach do zamówienie. Postaramy się wybrać dla Ciebie ptaszka na jasnym lub ciemnym pieńku.

Ptak ręcznie rzeźbiony w drewnie lipowym, stoi na nóżkach z drutu. Zabawka nie jest przeznaczona dla małych dzieci  

Opis

Nasz ptaszek z niecierpliwością czeka na swój wielki dzień. Jeśli zobaczy Cię z pędzelkiem w ręku radośnie zaćwierka. Pewnie tego nie usłyszysz, ale postaraj się wyobrazić sobie jego radość z tego, że wreszcie nie będzie zwykłym ptaszkiem. Może zostanie sikorką, albo dzięciołem a może wilgą? Sową pewnie się nie uda, ale przecież mamy już Sowę Jadwigę. Ona też nie może się już doczekać żeby w naszym lesie zaroiło się od skrzydlatych przyjaciół. A może to, jakim będzie ptaszkiem, zostanie Twoją tajemnicą bo polakierujesz go bezbarwnym lakierem? Będzie wtedy ładnie się błyszczał a Ty powiesz mu na ucho, jakim rodzajem ptaszka będzie dla Ciebie. No właśnie! A zastanawialiście się, gdzie ptaki mają uszy? Zapytajcie o to rodziców, oni na pewno to wiedzą. Czekamy z z ogromną ciekawością na Wasze zmalowane ptaszki.

Sposób dostawy

NOYA Design zapewnia Państwu darmową dostawę swoich produktów przy zakupach powyżej 299 złotych. Poniżej tej sumy stała kwota kuriera bez względu na gabaryty wynosi 14 złotych.

Prosimy jednak pamiętać, że paczki nie dostarczy Łoś Marian. Po pierwsze – ma zbyt wiele dziupli, nor i żeremi do odwiedzenia w lesie. Po drugie – nie przykładamy ręki do wykorzystywania zwierząt do pracy, nawet tych bajkowych.

Szczegóły produktu
Nowy produkt
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Zmaluj ptaszka

Zmaluj ptaszka

Drewniany ptak do samodzielnego pomalowania

Napisz swoją opinię
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku